Darmowa dostawa od 250,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Książki o karmieniu piersią dla mam

2021-07-29
Książki o karmieniu piersią dla mam

Książki o karmieniu piersią dla mam

Jeśli jesteś mamą, która pierwsze karmienie piersią kojarzy ze stresem, zakłopotaniem i piętrzącymi się pytaniami związanymi z tym tematem: co ile godzin, jak długo, ile czasu masz karmić piersią - trafiłaś pod dobry adres :) 

Nie obawiaj się mitów i niedopowiedzeń związanych z karmieniem. Nasze propozycje książkowe z pewnością będą solidną porcją wskazówek, jak odnaleźć się w nowych okolicznościach.

Przed pierwszym karmieniem

Karmienie piersią - Magda Karpienia

Karmienie piersią Magda Karpienia

Magda Karpienia od dawna jest znaną w środowisku rodziców entuzjastką naturalnego karmienia. Przez wiele lat była jedyną w Polsce aktywną liderką La Leche League – międzynarodowej organizacji non profit specjalizującej się w dziedzinie laktacji. Stale podnosi swoje kompetencje, dlatego w swojej dziedzinie jest specjalistką, która niejednej mamie pomogła w trudnościach mlecznej drogi. Jej książka to kompendium wiedzy dla młodych rodziców, mówiąca o wszystkich aspektach naturalnego karmienia – od ciąży aż do momentu odstawienia dziecka od piersi. Choć samo karmienie piersią jest fizjologiczne i naturalne, nie zawsze okazuje się łatwe (z różnorodnych powodów). Autorka daje wsparcie, wierzy w kompetencje każdego rodzica, a także wyjaśnia, jak mogą wyglądać początki, co jest tak naprawdę potrzebne, aby karmić piersią, jak zmienia się proces karmienia, gdy dziecko rośnie, a także podpowiada, gdzie szukać pomocy, gdy pojawiają się trudności czy wątpliwości.

Po prostu piersią - Gill Rapley, Tracey Murkett

Po prostu piersią - Gill Rapley, Tracey Murkett

Znajomość zalet i korzyści płynących z karmienia piersią nie zawsze wystarcza, aby z powodzeniem karmić niemowlę. Za dużo, za mało, za często, za rzadko? Nie, jeśli karmieniem piersią kieruje dziecko!

Autorki znanych książek dotyczących rewolucyjnej metody rozszerzania diety Bobas Lubi Wybór tym razem pokazują, jak proste i niekłopotliwe może być karmienie naturalne.

Ten znakomicie napisany i rzetelny poradnik wyjaśnia, dlaczego podążanie za potrzebami dziecka jest kluczem do spokojnego i bezbolesnego karmienia. Uwzględnia tryb życia współczesnej matki i pokazuje, jak karmienie piersią może się idealnie wpasować w życie całej rodziny.

Gdy już karmisz piersią

Maluszka Czas - Magdalena Kukulska

Dzienniczek aktywności dziecka od narodzin do 1 roku

Maluszka Czas to dzienniczek dla młodych mam, pomagający uporządkować wszystkie informacje o Twoim noworodku w jednym miejscu:

Pozwala szybko zanotować w jednym miejscu najważniejsze aktywności malucha w trakcie dnia i nocy.
Dodatkowe miejsce na notatki pozwoli Ci zapisać przełomowe wydarzenia w życiu Twojego dziecka.
Jest niezastąpiony podczas wizyt u lekarza bądź przekazaniu dziecka pod opiekę niani. Dzięki regularnemu notowaniu lepiej poznasz Twoje maleństwo i łatwiej wykryjesz każdą nieprawidłowość.
Zawiera Niezbędnik Mamy – zestaw najważniejszych informacji niezbędnych w pierwszych miesiącach życia. Niezbędnik został opracowany przez Panią Magdalenę Kukulską, uznawaną za jedną z najlepszych położnych w kraju.

Na pożegnanie z karmieniem piersią

Uwielbiałam cię karmić - Alicja Podgrodzka

Uwielbiałam cię karmić Alicja Podgrodzka

"Uwielbiałam cię karmić” to prosta i piękna książka, która wspiera matki w przeżywanie emocji związanych z karmieniem piersią.

Przeznaczona zarówno dla mam, które dopiero zaczną przygodę z karmieniem, jak i dla tych, które karmią lub już ten etap zakończyły. Konsultowana z psychologiem, doradcą laktacyjnym i doulą, jest jak rzetelny i subtelny przewodnik towarzyszący w podróży po emocjach o wszystkich odcieniach: od radości po frustrację. Jest napisana w formie osobistej opowieści dla córeczki, a prosty język, czułość i delikatność narracji oraz piękne ilustracje sprzyjają czytaniu jej razem z dzieckiem.

Do każdego fragmentu historii została przygotowana „propozycja dla mamy” – konkretne i wspierające ćwiczenie, pomagające w oswojeniu emocji towarzyszących konkretnemu etapowi karmienia. Jest też zaproszenie do napisania własnego listu od mamy do dziecka – z możliwością pobrania go w formacie PDF.

Żegnamy mleko mamy Joanna Świercz

Żegnamy mleko mamy Joanna Świercz

Książka dla wszystkich, którzy potrzebują pomocy przy odstawieniu dziecka od piersi. 

To historia, która ułatwi dziecku przejście przez trudny proces odstawienia, pomoże oswoić związane z tym emocje, podpowie jak radzić sobie w ciężkich chwilach. W książce są pokazane scenki z życia małego chłopca - Kuby - który stopniowo przestaje jeść mleko mamy.

Książka pokazuje, że odstawienie to proces, a nie nagła zmiana. Pozwala przepracować temat zarówno dziecku jak i mamie, dla której często koniec karmienia także wiąże się z mnóstwem (nierzadko ambiwalentnych) uczuć.

Uwaga - produkt dostępny wyłącznie w sklepie stacjonarnym.

 

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2021
Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 357 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-07
Dobry czas dostawy. Dobre zapakownie. Cena ok.
2024-05-04
Jestem zadowolona zarówno z zakupu jak i z realizacji zamówienia. Nienaganny kontakt, eleganckie opakowanie, szybka dostawa i miłe zainteresowanie Sprzedawcy klientem - to mocne wyróżniki tego sklepu.
pixel