Darmowa dostawa od 250,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Lakowanie

( ilość produktów: 47 )

Lakowanie tj. pieczętowanie przy użyciu laku to technika kojarząca nam się z historią, królami i rycerzami... i słusznie. Istnieje nawet nauka pomocnicza historii, która zajmuje się się badaniem pieczęci jako źródeł historycznych. Jeśli zatem chcecie razem z dziećmi cofnąć się w czasie, to koniecznie spróbujcie lakowania.

Lakowanie spodoba się nie tylko adeptom nauk historycznych czy harcerzom. To także sposób, aby nasze listy czy zaproszenia zyskały wyjątkowy, unikalny charakter, dlatego pieczętowanie lakiem można wykorzystać także przy ozdabianiu np. zaproszeń na ślub.

Pałeczki laku

Zanim zaczniecie przygodę z lakowaniem warto wiedzieć, czym się różni wosk od laku?

Lak jest bardziej gęsty, szybciej zastyga i jest mniej lepiący. Do tego zastyga w równomierny sposób, dzięki czemu kształt pieczęci jest bardziej przewidywalny.

W naszej ofercie znajdziesz pałeczki laku w najbardziej popularnych kolorach: czerwonym, srebrnym, złotym i złamanej bieli. Pałeczki laku należy ogrzewać przy użyciu specjalnego pistoletu do lakowania.

Pieczęci do lakowania

W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim kompletny wybór do stworzenia pieczęci z inicjałami.

Pieczęć z inicjałem to dwustronna półkolista pieczęć z literą, którą można użyć zarówno jako pierwszą w parze jak i jako drugą. Aby zrobić pieczęć z dwóch inicjałów potrzeba dwóch półkolistych pieczęci, które należy umieścić w rączce. 

Oferujemy także dwustronne koliste pieczęci dla młodej pary na zaproszenia ślubne oraz pieczęci z lilijką - symbolem harcerskim. Te pieczęci wkłada się do rączki do pieczętowania pojedynczo.

Zestawy do lakowania

Możesz stworzyć własny komplet decydując się na oddzielny zakup rączki do pieczęci i wybranego wzoru pieczęci lub wybrać jeden z gotowych zestawów do lakowania:

  • zestawy z lakiem z knotem i małą rączką oraz trzema jednostronnymi pieczęciami,
  • zestaw z dużą rączką do pieczęci, jedną dwustronną pieczęcią, pałeczką laku oraz tuszem do ozdobienia gotowej pieczęci.
Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 354 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-27
Fantastyczny kontakt, przepiękny produkt, pełen profesjonalizm.
2024-02-19
Wszystko ok
pixel