Darmowa dostawa od 250,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Sortery, wieże i piramidy

( ilość produktów: 98 )

Wieże, sortery i piramidki to klasyczne zabawki dla najmłodszych dzieci, które gwarantują atrakcyjną zabawę oraz rozwój motoryczny i intelektualny.

Wieże, sortery i piramidki - od jakiego wieku?

Wieże, sortery i piramidki to klasyczne zabawki dla dzieci już od 1 roku życia.

Co daje zabawa w sortowanie i układanie wieży?

Największą zaletą tego rodzaju zabawek jest połączenie atrakcyjnej zabawy z nauką manipulacji, rozwojem wyobraźni przestrzennej, poznawaniem figur geometrycznych czy poszerzaniem zasobu słownictwa poprzez kolorystykę i ilustracje umieszczone na ściankach sześciennych piramidek.

Wieże, sortery i piramidki wprowadzają dziecko w świat kształtów i kolorów, ale nie tylko. Poprzez zabawę w budowanie, układanie i sortowanie dzieci mogą również poznawać liczby, nazwy zwierząt, warzyw, czy owoców.

Drewniane czy kartonowe?

W naszej ofercie posiadamy głównie wieże, sortery i piramidy wykonane z drewna, co gwarantuje, że zabawka posłuży przez długi czas. Drewniane elementy są odpowiednio oszlifowane, polakierowane i zabezpieczone, dzięki czemu zabawki są bezpieczne i jednocześnie umożliwiają dziecku kontakt z wyjątkowym materiałem, jakim jest drewno.

Posiadamy również wieże i piramidki wykonane z grubego kartonu, co zapewnia im trwałość przy jednoczesnej niewielkiej wadze zabawki.

Różne warianty i dodatki

Niektóre sortery występują w wersji zabawki do ciągnięcia lub przebijanki z młoteczkiem, co zwiększa możliwości zabawy.

Z kolei niektóre wieże i piramidki zostały wzbogacone o zabawkowe pojazdy, dzięki czemu zadowolą gusta małych fanów motoryzacji.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 346 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-05
Wszystko 0k.Wysle zdjęcie jak ukończę pracę Pozdrawiam.
2024-03-15
Szybko, sprawnie bez kłopotów. Towar pierwsza klasa. Dziękuję i polecam.
pixel