Darmowa dostawa od 250,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Kaligrafia

( ilość produktów: 33 )

Piszemy coraz więcej. Przekazujemy informacje na największą skalę w dziejach. Wprawdzie przenosimy się z kartki papieru do urządzeń elektronicznych, lecz nadal słowo pisane odgrywa znaczącą rolę. Ważnym jest, aby nie traciła na tym czytelność - pomocna jest w tym tradycyjna metoda kaligrafii.   

Czym jest kaligrafia?

Kaligrafia  to nie tylko czytelne, staranne pismo. To przede wszystkim cała otoczka - sztuka starannego i poprawnego pisania. Zapewne zastanawiacie się, czy ćwiczenia w piśmie ozdobnym - kaligrafia jest dla każdego. Jak pisać starannie? Jak łączyć litery? Oczywiście! Nie ma ograniczeń wiekowych. Artykuły w tym dziale skierowane są dla starszych dzieci oraz dorosłych.  Dzięki artykułom które proponujemy kaligrafia dla dorosłych  nie będzie miała więcej tajemnic. Niezależnie czy ćwiczysz kaligrafię od podstaw,  czy posiadasz już doświadczenie w kaligrafii, starasz się nauczyć kaligrafii chińskiej, łacińskiej lub angielskiej, znajdziesz u nas coś dla siebie:

Pióra do kaligrafii

Podstawowe akcesorium do kaligrafii.  Znajdziesz tu zarówno klasyczne ptasie pióra ze stalówką, pióra ścięte, jak również pędzle do kaligrafii chińskiej. Służą do pisania starodawną metodą maczania w kałamarzu. 

Tusze do kaligrafii

Dzięki nim klasyczne pisanie stanie się faktem - wydajne, gęste a przede wszystkim uniwersalne tusze do kaligrafii pomogą w dopracowaniu każdej litery.

Stalówki do kaligrafii

  • Stalówki do kaligrafii łacińskiej w różnych rozmiarach do uzyskiwania liter różnych wielkości.
  • Stalówki do kaligrafii angielskiej w różnych kształtach do uzyskiwania różnych efektów). 
Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 339 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-15
Szybko, sprawnie bez kłopotów. Towar pierwsza klasa. Dziękuję i polecam.
2024-01-22
Jestem bardzo zadowolona zarówno z jakości, jak i tempa dostawy.
pixel