Darmowa dostawa od 250,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Pixio - magnetyczne klocki konstrukcyjne dla dzieci

2020-12-17
Pixio - magnetyczne klocki konstrukcyjne dla dzieci

Dzieci uwielbiają zabawę klockami i nie bez przyczyny. Dzięki współczesnym badaniom wiemy, że zabawa to dla dziecka naturalna forma nauki, a podczas zabawy klockami dzieci zdobywają i rozwijają szereg umiejętności, takich jak: motoryka mała, koordynacja ręka-oko, myślenie przestrzenne i przyczynowo-skutkowe, a nawet umiejętności społeczne podczas odgrywania roli przy użyciu zbudowanych konstrukcji i dzielenia się klockami.

PIXIO - Klocki magnetyczne

Pixio - Klocki magnetyczne

Klocki magnetyczne Pixio do i tak szerokiej listy umiejętności, które rozwijają dzieci podczas zabawy klockami, dodają wiedzę o magnesach i ich przyciąganiu. Biegunowość magnesów PIXIO jest zaprojektowana w taki sposób, że klocki można łączyć ze sobą w dowolnej kolejności z różnych stron (zgłoszenie patentowe). Dzięki temu dostarczają dzieciom przede wszystkim wiele radości podczas budowania przestrzennych konstrukcji. Warto tutaj zaznaczyć, że ze względu na zawartość magnesów neodymowych w klockach, należy zachować ostrożność i nie ustawiać ich na przykład w pobliżu sprzętów elektronicznych.

Pixio - wielkość klocka
Każdy klocek PIXIO to mała plastikowa kostka o wymiarach 8 x 8 x 8 mm,
waży mniej niż 1 gram i ma 6 magnesów w środku.

Pixio - Klocki a la Minecraft

Pixio - Ludziki

Dzięki ich sześciennemu kształtowi, wyglądem przypominają ziarno, z którego zbudowana jest popularna wśród dzieci gra komputerowa Minecraft. Dzięki klockom Pixio dzieci mogą swoje wirtualne konstrukcje przenieść do rzeczywistości lub stworzyć unikalnych bohaterów. Są dość niewielkie, więc wymagają sprawności motorycznej i będą odpowiednie dla starszych dzieci (od 6 roku życia).

PIXIO - Minecraft

Zabawa kolorami i skalą

Kolejnym atutem klocków Pixio jest ich gama kolorystyczna, która pozwala na wykorzystanie ich przy nauce i tworzeniu np. flag.

Pixio - KoloryKlocki PIXIO pozwalają także na tworzenie przestrzennych konstrukcji i ich skalowanie. Niezależnie czy wybierzecie zestaw dwudziesto-elementowy czy stu-elementowy będziecie mogli stworzyć wyjątkowe, magnetyczne figurki.

PIXIO - skalowaniePIXIO - zestawy tematyczne

Zestawy tematyczne klocków PIXIO pozwalają stworzyć magnetyczne dinozaury, zwierzęta leśne czy stwory.

PIXIO - DinozauryPIXIO - Las

PIXIO - Dinozaury

Niezależnie, który zestaw wybierzecie, jestem pewna, że je pokochacie:

Daj się oczarować klockim magnetycznym PIXIO :)

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2020

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 340 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-05
Wszystko 0k.Wysle zdjęcie jak ukończę pracę Pozdrawiam.
2024-03-15
Szybko, sprawnie bez kłopotów. Towar pierwsza klasa. Dziękuję i polecam.
pixel