Darmowa dostawa od 250,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Planner wspólnej aktywności z dzieckiem

2018-04-15
Planner wspólnej aktywności z dzieckiem

Misją naszego sklepu jest pomóc rodzicom aktywnym zawodowo efektywnie wykorzystać ten niewielki wolny czas, jaki posiadają, na wspólną zabawę z dzieckiem.

W mediach dużo się mówi o potrzebie codziennego czytania dziecku i na pewno jest to bardzo ważny element wspólnego spędzania czasu. Bardzo ważny, ale naszym zdaniem nie jedyny. Poza wspólnym czytaniem oraz włączaniem dziecka w codzienne prace domowe jest jeszcze duży obszar aktywności do zagospodarowania - wspólna zabawa.

Okazuje się, że dla wielu rodziców nie jest to wcale taka prosta sprawa. Brakuje pomysłu. Brakuje niezbędnych przyborów. I nie oszukujmy się, ale po całym dniu w pracy, czasami po prostu brakuje czasu i siły. Najważniejsze jednak, żeby były chęci.

W Internecie można znaleźć mnóstwo pomysłów na proste, jak i te bardziej wymagające, zabawy z dzieckiem, ale mnogość tych pomysłów może przytłoczyć. Naszym celem nie jest mnożyć pomysły na zabawy, ale zmotywować rodziców do wspólnej zabawy z dziećmi i pomóc im w sprawnym planowaniu oraz realizowaniu wspólnych aktywności.

Rodziców, którzy chcą codziennie poświęcić 10/15 minut na wspólną, efektywną zabawę z dzieckiem, zachęcamy do skorzystania z plannera aktywności twórczej, który można pobrać tutaj.

Planer aktywności od pepito.pl

Dzięki niemu możemy zastanowić się jaki temat aktualnie interesuje nasze dziecko, zebrać kilka pomysłów na zabawy związane z tym tematem, spisać potrzebne materiały plastyczne, książki, gry, miejsca i zaplanować aktywności tak, żeby faktycznie móc je zrealizować w danym tygodniu uwzględniając nasze inne plany.

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2018
Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 343 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-06
Zadowolona 100%
2024-05-04
Jestem zadowolona zarówno z zakupu jak i z realizacji zamówienia. Nienaganny kontakt, eleganckie opakowanie, szybka dostawa i miłe zainteresowanie Sprzedawcy klientem - to mocne wyróżniki tego sklepu.
pixel