Darmowa dostawa od 250,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Zaproszenia urodzinowe z tortem

2015-12-21
Zaproszenia urodzinowe z tortem

Do wykonania zaproszeń urodzinowych potrzebne będą:

  • kartka z bloku technicznego,
  • kolorowa tektura falista i/lub pianka dekoracyjna,
  • nożyczki plus ewentualnie dziurkacz w kształcie serca do samodzielnego wykonania przez dziecko płomieni świeczek na torcie,
  • klej uniwersalny z aplikatorem lub dodatkowo pędzelek do kleju, ewentualnie można użyć np. pianek samoprzylepnych lub skorzystać z taśmy klejącej dwustronnej,
  • flamaster,
  • karteczki z wydrukowanym tekstem zaproszenia,
  • klej do papieru.

Zaproszenie urodzinowe przygotowane przez dziecko

Nasze zaproszenia urodzinowe przygotowałyśmy z kartki z bloku technicznego A3 o wysokiej gramaturze, dzięki czemu prezentowały się ładnie i były odpowiednio sztywne. Jedna kartka z bloku A3 wystarczyła na cztery zaproszenia. Każde zaproszenie było ozdobione tortem urodzinowym, jako przedsmak tego, co goście otrzymają na spotkaniu :) Tort składał się z trzech warstw - każda była gruba na 2 cm. Jeśli chodzi o długość, to pierwsza warstwa liczyła 8cm, druga - 6cm, a najkrótsza - 4 cm. Na ostatniej warstwie tortu ustawione były trzy świeczki.

Warstwy tortu i świeczki wycięłam z kolorowej tektury falistej z brokatem i pianki dekoracyjnej. Jubilatka przyklejała je sama. Do klejenia pianki warto użyć kleju uniwersalnego, ponieważ zwykły klej do papieru nie podoła temu zadaniu. Cierpliwości w przyklejaniu najczęściej starczało na jedną kartkę, ale chyba się spodobało, ponieważ jedną z nich jubilatka spontanicznie przygotowała bez opieki mamy - chyba domyślacie się którą ;) Płomienie świeczek na torcie Ala wycinała sama przy użyciu dziurkacza w kształcie serca podobnie jak kropelki wody przy okazji dziewczynki z parasolem.

Zaproszenie urodzinowe przygotowane przez dziecko

Wewnątrz kartek jubilatka wkleiła wydrukowany tekst zaproszeń z miejscem i datą imprezy urodzinowej oraz podpisała się w miarę swoich możliwości.

Część gości swoje zaproszenia otrzymała pocztą, więc zabawa była nie tylko przy robieniu zaproszeń, ale także przy ich nadawaniu.

Sprawdź również:

Odlotowe zaproszenie z samolotem na czwarte urodziny

Odlotowe zaproszenie z samolotem na czwarte urodziny

Pomysł na odlotowe zaproszenia z samolotami na urodziny małego fana maszyn latających.

Facebook

Jeśli spodobały Ci się nasze zaproszenia urodzinowe z tortem wykonanym przez małego jubilata, dołącz do nas na Facebooku, aby dostać informację o kolejnych wpisach z pomysłami na zabawy z dziećmi.

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2015

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 317 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-08-28
Realizacja bez zastrzeżeń, produkty wysokiej jakości.
2023-08-13
Super obsługa ! Błyskawicznie wysłano ! Polecam
pixel