Darmowa dostawa od 250,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Egmont Toys®

( ilość produktów: 184 )

Drewniane zabawki - Egmont Toys

Egmont Toys to belgijski projektant i producent zabawek, który działając od 1994 r. proponuje szeroką gamę produktów dla dzieci, począwszy od zabawek drewnianych, z metalu, wyroby z wikliny, tekstylia, miękkie pluszaki, a także przedmioty dekoracyjne dla dzieci w wieku od 0 do 10 lat i więcej. 

Celem tego producenta jest tworzenie oryginalnych i często ręcznie wykonanych produktów o wyjątkowej jakości.

Dobra zabawa i edukacyjny charakter zabawki to ważny aspekt w przypadku Egmont Toys.

Stymulowanie i budowanie charakteru dziecka, a jednocześnie dawanie mu wspaniałego czasu na zabawę to jeden z ważniejszych celów tego producenta. Kiedy powstaje pomysł na nową zabawkę, to według Egmont Toys najważniejsza jest wartość zabawy. Musi pobudzać ciekawość dziecka, która pomagać mu rozwijać wymarzony świat. 

Rysowanie, malowanie, montowanie, budowanie, zabawa z teatrem lalek, przebieranki ... To wszystko pomoże w prawidłowym rozwoju malucha.

Egmont Toys ma całą gamę zabawek edukacyjnych odpowiednio dostosowanych do wieku dziecka.

Opracowywanie nowej zabawki zwykle rozpoczyna się od oryginalnego rysunku lub szkicu (ołówkiem, farbą, na kartce papieru). Produkcja kolekcji znajduje się w kilku krajach w Europie, między innymi w Polsce, jak i Azji.

Główną troską jako producenta zabawek jest dostarczanie na rynek tylko bezpiecznych zabawek o najlepszej możliwej jakości. Dlatego zabawki marki Egmont Toys zostały przetestowane zgodnie z międzynarodowymi przepisami bezpieczeństwa (głównie przepisy UE) przez wyspecjalizowane i niezależne biuro testowe.

We wszystkich działaniach importowych i eksportowych producent stara się maksymalnie ograniczyć ujemny wpływ na środowisko: unika transportu lotniczego, pracuje z pełnymi kontenerami, zamówienia pakowane są w kartonik z odzysku, dla przesyłek paletowych używane są przetworzone euro palety. Nadmiar kartonów poddawany jest recyklingowi. Egmont Toys jest członkiem organizacji recyklingowych FOST + i VALIPAC (w Belgii).

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 346 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-05
Wszystko 0k.Wysle zdjęcie jak ukończę pracę Pozdrawiam.
2024-02-19
Wszystko ok
pixel