Darmowa dostawa od 250,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Chusty animacyjne, maty i tunele

( ilość produktów: 81 )

Chusty animacyjne, tunele oraz maty są idealne dla dzieci do zabaw animacyjnych w grupach. Narzędzia skuteczne w pracy animatorów oraz atrakcyjne w domowym użyciu w trakcie wizyty gości :) Uatrakcyjnią zabawy animacyjne, aktywizują, rozwijają i bawią.

Chusty animacyjne

Chusty animacyjne to wielobarwne płachty, wykonane z materiału. Posiadają kolorowe aplikacje materiału we wszystkich barwach tęczy, otwór w centrum oraz wzmocnione uchwyty. W naszej ofercie znajdziesz zarówno tęczowe spadochrony animacyjne, profesjonalne tęczowe chusty animacyjne, jak i chusty animacyjne do malowania czy też chusty edukacyjne z emblematami przyczepianymi na rzep.

Szczegółowy opis chust animacyjnych oraz propozycje zabaw znajdziesz u nas blogu.

Zalety chust animacyjnych:

  • ćwiczą refleks i spostrzegawczość,
  • pobudzają wyobraźnię,
  • rozwijają kreatywność,
  • ćwiczą percepcję wzrokową,pamięć,
  • uczą przestrzegania zasad i słuchania poleceń,
  • wymagają skupienia uwagi oraz koncentracji,
  • ułatwiają wzajemne poznanie i integrację grupy.

Tunele animacyjne

Tunele animacyjne to miękkie i bezpieczne rękawy materiału stanowiące niezapomnianą atrakcję w czasie zabaw z grupą w różnym wieku. Zabaw animacyjnych z tunelem można przeprowadzić zarówno w pomieszczeniach jak i w plenerze. Swoją kolorystyką nawiązują do dostępnych w naszej ofercie chust animacyjnych.

Maty animacyjne

Maty animacyjne dają nowe możliwości zabawy z dziećmi. Znakomicie wspomagają rozwój koordynacji wzrokowo - ruchowej, ćwiczą refleks i spostrzegawczość, równocześnie umożliwiają czerpanie radości płynącej z ruchu i przebywania w grupie. Maty wykonane są z wytrzymałego, wodoodpornego materiału łatwego do utrzymania w czystości, dzięki czemu nadają się do korzystania na zewnątrz jak i w pomieszczeniach. W zależności od przeznaczenia posiadamy maty animacyjne edukacyjne, maty animacyjne z otworami oraz maty animacyjne szachownica.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 340 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-05
Wszystko 0k.Wysle zdjęcie jak ukończę pracę Pozdrawiam.
2024-02-19
Wszystko ok
pixel